x
Відправити заявку

Елементи кріплення – кабельне кріплення – кріплення для кабелю, дротів

У даній категорії немає товарів.

Для швидкого і якісного виконання робіт, пов'язаних з прокладанням кабельних мереж та інших робіт по електромонтажу, не можна обійтися без елементів кріплення. Такі пристосування для прокладки провідників значною мірою спрощують роботу. Вони широко представлені на ринку України, і вартість таких виробів невисока. 

Види комплектуючих для електромонтажу 


Кліпси для гофротруби 


При прокладанні силового кабелю, як правило, його розміщують в спеціальний кожух - гофровану трубу. Це робиться з метою захисту струмопровідного елемента від зовнішніх впливів або випадкового доступу. Для кріплення такої гофротруби використовують відповідні елементи кріплення - кліпси. 

Скоби для кабелю 


У разі прокладки інтернет-з'єднання, телефонії і т.п. одиночний кабель не поміщають в захисні кожухи, а кріплять його безпосередньо до стіни, дверного отвору, плінтусів за допомогою скоб. Даний елемент кріплення підбирають в залежності від діаметра і форми кабелю (круглий або плоский). 

Майданчики для стяжки 


Стяжки, або нейлонові хомути, дозволяють швидко скріпити в джгут набір проводів. А за допомогою майданчиків їх можна закріпити в будь-якому місці на рівній поверхні. 

Дюбель хомут 


Застосовується для прокладки провідників відкритим способом в Україні. Такий елемент кріплення являє собою пластикову кліпсу з зачепами. Залежно від типу проводів може мати круглу або прямокутну голівку, відповідно, для круглого або плоского провідника. 


Дюбель цвях, або дюбель розпірний для швидкого монтажу 


Складається з шурупа і пластикового корпусу з зачепами. Така конструкція надійно фіксується на підкладці. Особливо зручний на пористих мінеральних основах, таких як бетон, цегла, гіпсокартон. 

У нас представлені інші витратні матеріали для електромонтажних робіт


Асортимент елементів кріплення ТМ RZ 


Продам оптом за найкращою ціною наступну продукцію:

  • Кліпси для гофротруби: колір чорний, діаметр 16 ... 40 мм. 
  • Скоби для кабелю: білі, діаметр 4 ... 16 мм. 
  • Майданчики для стяжки: білі, чорні, розміром 20х20 mm. 
  • Дюбель хомути: колір білий і чорний, довжиною 32 ... 58 mm. 
  • Дюбель цвяхи: тип грибок і потай, довжина 40..120 mm. 

Щоб купити елементи кріплення в Україні за гуртовою ціною , зробіть заявку на нашому сайті.  Форма зворотного зв'язку тут. Робимо швидку доставку по Україні.

Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції