x
Відправити заявку

Дверна фурнітура – фурнітура для дверей

Дверна фурнітура ТМ RZ – це велика кількість різних за призначенням виробів. 

Купити дверну фурнітуру якісного виготовлення – значить підвищити зручність і безпеку експлуатації двері. Поняття «якість» має на увазі не тільки зовнішній вигляд, але і термін роботи виробів. Це особливо важливо при інтенсивному зносі, що характерно для приміщень виробничого, офісного та комерційного призначення. Тому необхідно обирати не просто красиву, але і надійну продукцію, яка буде відповідати вазі двері, навантажень, а також функціям, які та повинна виконувати. 

Протипожежна фурнітура RZ 

Її завдання полягає в тому, щоб зберегти свої експлуатаційні характеристики в умовах високої температури. Тому вона виготовляється з міцніших і термостійких матеріалів, які не піддаються впливу вогню протягом тривалого часу. 

Така продукція потрібна для протипожежних дверей. Їх встановлюють у місцях великого скупчення людей. Якщо вони не будуть правильно підібрані, тоді ті, хто знаходяться в приміщенні, піддадуться великій небезпеці. Тому важливо купити протипожежну фурнітуру в Україні від надійного виробника. У ТОВ «Основа-маркет» вона на 100% відповідає високим стандартам. 

Скільки коштує дверна фурнітура RZ 

В онлайн каталозі компанії «Основа-Маркет» представлена ​​якісна дверна фурнітура оптом в широкому ціновому діапазоні. Це дозволяє нашим клієнтам обирати моделі, ціна яких відповідає їх бюджету. До нас часто звертаються виробники дверей і меблів. Завдяки гуртовим цінам вони мінімізують витрати і, в свою чергу, пропонують ринку свій якісний товар. 

Вартість дверної фурнітури залишається доступною, тому що ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками. Це дозволяє уникнути додаткових витрат, зумовлених участю численних посередників. 

Як зробити оптове замовлення дверної фурнітури 

На нашому сайті ви можете купити дверну фурнітуру в Україні гуртом. Для цього просто оформлюйте замовлення на нашому сайті. Завдяки значним складським запасам ми забезпечуємо будь-які обсяги поставок. Швидку доставку здійснює надійна кур'єрська служба транспортом необхідної вантажопідйомності, по всій Україні. 

У нас можливі поставки під замовлення. Якщо ви не знайшли продукцію, що цікавить вас, можете заповнити та надіслати заявку прямо з сайту. У заявці слід докладно описати характеристики потрібного вам найменування. Також можете зв'язатися з нашим менеджером, і він швидко допоможе вам.


Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції