x
x
Відправити заявку

Наконечники кабельні – для кабелів – для дротів

Наконечники – це вироби, що відносяться до електромонтажної продукції. Вони використовуються для окінцювання і підключення одножильних і багатожильних кабелів і проводів. Для їх фіксації використовують обтисковий або пресувальний інструмент, а також метод пайки або зварювання, в залежності від розміру кабелів і самого виробу. 

Основне призначення даної продукції – забезпечити міцний, надійний, безпечний контакт провідників. 

На ринку України присутні різні види цієї продукції, в тому числі ізольовані і неізольовані. 

ТОВ «Основа-маркет» пропонує наконечники кабельні ізольовані. 

Наконечники для кабелю з ізоляцією: типи 

Діляться на наступні основні типи: 

За формою 

  • Коннектори круглі. Повне ізолювання застосовується виключно для материнських; в той час як «тато» випускається лише в неповному ізолювання. Такого роду ізоляцію роблять із ПВХ. 
  • Коннектори плоскі. Нейлонові коннектори виробляють в стовідсоткової ізоляції. 

Основний елемент таких конекторів – втулка з міді. Втулку надягають на дріт і, за допомогою інструменту опресування його трансформують в «оболонку». Таким чином дріт перетворюється в одножильний. 

В Україні коннектори різного виду можна купити на нашому сайті по самій вигідною ціною. 

По застосуванню 

  • Наконечники кільцеві ізольовані RV. Використовуються для підключення кабелів до болтів. 
  • Наконечники вилкові ізольовані SV. Застосовуються з метою приєднання до гвинтів і різних інших затискних пристосуваннь. 
  • Наконечники втулкові ізольовані для двох дротів TE. Контактна частина таких наконечників є прямокутним майданчиком. Використовується для двох провідників. Вона також може бути експлуатувана для підключення до різних пристроїв для затиснення. 
  • Наконечники втулкові ізольвані  E. В їх конструкції є контактна частина, яка нагадує трубочку. Вона використовується для під'єднання кабелів до тих пристроїв, в складі яких знаходяться невеликі отвори. 

За матеріалом 

На ринку України представлені наконечники з міді, обміднених металів, алюмінію. Вибір матеріалу даного виробу повинен відповідати матеріалу жили, щоб уникнути окислення провідників. 

Асортимент наконечників ізольованих RZ 

У нашому онлайн каталозі представлені мідні наконечники. Контактна частина виробляєтья з міді або обміднених металів, спідниця - з ПВХ. Більш конкретно це такі коннектори:

Якщо ви шукаєте, де купити наконечники кабельні в Україні, приходьте в наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо кращі гуртові ціни. Зробимо доставку по Україні в будь-який населений пункт.

Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції