x
x
Відправити заявку

Наконечники втулкові ізольовані штирьові Е – НШВІ

У даній категорії немає товарів.

При проведенні електромонтажних робіт досить часто використовують наконечники втулкові ізольовані Е, або штирьові. Зазвичай потреба в них виникає при необхідності провести кабель в будь-яке модульне обладнання. Для цього попередньо необхідно обжати або ж обпресувати кабель зазначеного обладнання як раз за допомогою таких виробів. 

Вибір конкретного виду коннектора визначається багатьма аспектами: марка дроти, кількість провідників для підключення, тип використовуваної апаратури тощо. Штирові наконечники НШВІ представляють собою металеву гільзу з пластикової деталлю (т. зв. спідниця). Спідниця призначена для ізоляції неопрессованної частини проводу, а також для зручного напрямку дроту в саму гільзу. 

Призначення наконечників втулкових ізольованих

Основне їхнє призначення – з'єднання проводів в один цілісний кабель. Сполучені дроти можуть бути наступних видів: моножильних, для яких такі коннектори не потрібні, і багатожильні, при роботі з якими вони вкрай необхідні. Без їх використання багатожильні дроти затиснути непросто, а в деяких випадках неможливо. 

На ринку електроніки України представлена ​​величезна кількість подібних продуктів. Основна різниця між ними – площа перетину обтиснених кабелів (може варіюватися від 0,25 до 150 мм кв.). Вони мають маркування такого вигляду: НШВІ N-N1. Буква Н означає слово «наконечник», Ш – штирьовий, В – втулковий, а наявність літери «І» визначає наявність ізоляції відповідно (N - площа перетину використовуваного дроти, а N1 – довжина тієї частини виробу, на якій немає ізоляції).

Професіонали в Україні використовують для обтиску наконечників такий ручний обжимний інструмент, як крімпер. 

Як застосовувати НШВІ 

Для успішної роботи з такими виробами є кілька порад.

  • Необхідно знімати ізоляцію на кілька міліметрів більше довжини контактної частини виробу. 
  • Обов'язково необхідно враховувати довжину НШВІ, тому що довжина КЧ (контактна частина) може виявитися недостатньою, а ціна на наконечники ізольовані кабельні також різна. Купивши невідповідний розмір, можна не тільки витратити зайві кошти, а й придбати невідповідний виріб. 
  • Розмір наконечника повинен відповідати розміру обжимаючих дротів. 
  • Не допускати того, щоб деякі дроти виходили назовні ізолюючої оболонки. 

Асортимент штирьових наконечників типу Е

в каталозі ТОВ «Основа-маркет» 

Ми пропонуємо НШВІ типу Е загальною довжиною від 12 до 41 mm, з довжиною гільзи від 6 до 25 мм. Вони розраховані на перетин проводів від 1,5 до 50 mm2. Кольори: помаранчевий, білий, синій, жовтий, червоний, сірий, зелений, коричневий, чорний, оливковий. 

Купити наконечники втулкові ізольовані без зусиль можна в нашому каталозі. Продам гуртом. Доставка по Україні з Харкова.


Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції