x
Відправити заявку

Клеми – клемники для дротів, кабелю

Клеми для дроотів є дрібними монтажними пристосуваннями, які значно полегшують з'єднання дротів як між собою, так і з різною електротехнікою. Основне їхнє завдання – зробити роботи по електриці безпечними і надійними. 

На ринку України представлено безліч видів подібних виробів. 

Асортимент клем для дротів RZ 

Компанія ТОВ «Основа-маркет» пропонує в Україні електромонтажну продукцію, яку найчастіше використовують при складанні та експлуатації шаф і боксів монтажних, управлінні, телекомунікаційних, серверних і т.п. електротехнічному обладнанні. 

А саме: 

  • сполучні типу WAGO; 
  • прохідні JXB, 
  • заземлюючі EK. 

Клеми сполучні типу WAGO 

Клеми сполучні застосовуються для з'єднання провідників різного діаметру. Називаються клемами швидкого монтажу, тому що при їх використанні немає необхідності ні в якому додатковому інструменті. 

Клеми прохідні JXB 

Клеми прохідні JXB – це спеціалізовані клеммники, розраховані на напругу до 750 В. Встановлюються на DIN-рейку в електричних щитках, шафах з метою безпечного монтажу провідників різного діаметру. Фіксуються за допомогою болтів. 

На нашому сайті представлена ​​продукція для гнучких і жорстких дротів. Розраховані на перетину від 0,2 до 35 мм 2. Номінальним струмом від 25 до 125 А. 

Клеми заземлення EK 

Особливістю клем заземлюючих EK є те, що на з'єднуючихся кінцях проводів не потрібні наконечники. Тобто тим самим монтаж дротів прискорюється. У такій конструкції передбачені віджимні важелі або пружини, які надійно утримують кінці дротів в заданому положенні. При необхідності роботи з потужними споживачами в якості вузлів з'єднання використовують затискачі гвинтові. 

У нашому асортименті представлені клеммники заземлюючі EK для провідників перетиномвід 2,5 до 35 мм 2.Номінальний струм від 25 до 125 А. 

Купити клеми для дротів в Україні гуртом дуже просто. Вам достатньо зробити заявку самостійно або звернутися до менеджера, він зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі. Гуртові ціни у нас дуже вигідні, так як ми отримуємо товар безпосередньо від виробника. Працюємо без посередників. Заходьте! Замовляйте!


Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції