x
x
Відправити заявку

Шини нульові – шини нуль

Особливості шин нульових 

Шини нульові є незамінним пристосуванням, яке необхідно для отримання інформації щодо під'єднання різних провідників заземлення та так званих робочих нулів. Така конструкція застосовується переважно в мережах постійного або змінного струму, в яких напруга не перевищує значення в 400 Вольт. 

Конструкція виробу включає в себе жилу, котра проводить струм, і пластикову основу, яка кріпиться на DIN-рейку. Жила містить ряд отворів і болтів, які використовуються для закріплення провідників. Шини відрізняються корпусом і довжиною. Також, в залежності від кількості монтажних отворів, ціна на шину нульову може бути різною. 

Призначення шин нуль 

Оскільки будь-який висококваліфікований електрик знає, що розривати нуль можливо одночасно з фазою тільки за допомогою так званого двополюсного автомата, виникла необхідність у спрощенні цього процесу. Так і винайшли шини N (нуль, нульові), до яких підключаються нульові провідники, що йдуть від навантажень. 

Дані витратні матеріали для електромонтажних робіт використовують з метою вирішення наступних проблем: 

  • Створення відразу декількох місць для під'єднання навантажень від головного введення. 
  • Проведення заземлення пристроєм з прозорою кришкою.
  • Підвищення ефективності (ККД) різних автоматичних пристроїв захисту. 
  • Забезпечення нерозривності ланцюга. 
  • Поділ проводів нульового і робочого типу.

Види клемних колодок нульових 

Клемні колодки нульові розрізняються між собою і характеризуються діаметром корпусних отворів, типом виконання, граничним значенням прохідного струму, типом, ізолятором і типом монтажу. Всі ці особливості в сукупності впливають на конкретну область застосування і вартість шини 0. 

Установка шин нульових на DIN рейку 

Монтаж шин нуль може бути проведений як на DIN рейку, так і безпосередньо в електрощиток. Також існує можливість монтажу як відкритим способом, так і закритим. Відкритий краще використовувати в тому випадку, коли до щитка буде доступ у мінімального числа осіб і відкриватися він буде нечасто. Закритий тип установки підходить тоді, коли використовується стороннє обладнання для підключення до тих чи інших елементів або можливий доступ до щитка багатьох осіб. 

Є кілька універсальних правил, яких слід дотримуватися при виборі і установці шин нульових:

  • Перетин нульового провідника повинний дорівнювати перетину фазного провідника. Те ж саме правило застосовується до перетину самої шини. 
  • Перетин проводів з'єднання не може перевищувати перетин силового проводу на вході схеми. 
  • Найбільш надійні матеріали - мідь і латунь. 
  • Після установки шини доступ до струмопровідних елементів повинен бути закритий. 

Купити шини нульові в Україні гуртом можна на нашому сайті. Продам за кращою гуртовою ціною. Умови оплати тут. Зробіть заявку або зателефонуйте менеджеру. Ми забезпечимо доставку по Україні.


Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції