x
Відправити заявку

Маркери кабельні – бирки для кабелю

У даній категорії немає товарів.

Для чого потрібні маркери кабельні 

У сучасному світі існує величезна кількість різного електричного обладнання. Його робота неможлива без кабелів, але часом їх кількість просто лякає. Саме тому дротам потрібне точне і інформативне позначення. З цим завданням справляються маркери кабельні, або бірки для кабелю. 

Типи бірок для кабелю 

На даний момент на ринку електротехніки України представлені два основних типи кабельного маркування. 

  • Самоламініруючі маркери. Даний тип являє собою смугу спеціальної плівки, на якій є матова частина для нанесення інформації і прозора частина, за допомогою якої і відбувається процес ламінування. Такий тип кабельних маркерів корисний тим, що нанесена інформація видна під будь-яким кутом, а також не дряпається і не розмазується завдяки ламінуванн шару.
  • Трубчасті маркери. У більшості випадків такого типу вироби розміщуються на відкритому кінці дроту. На відміну від вищезгаданого типажу, такі маркери можна вільно переміщувати по дроту до повної термофіксації. Вони є вкрай еластичними і міцними, що сприятливо позначається на довготривалості їх роботи. Трубчасті маркери можуть бути доповнені якимись наклейками для маркування, інформацією, якої бракує. 

Також з метою маркування кабелів можуть використовуватися портативні принтери промислового призначення, автоматичні маркірувальники, напівавтоматичні або автоматичні пристрої професійного рівня, або маркування за допомогою методу тиснення. В Україні широко поширена така техніка.

Критерії для вибору кабельного маркування 

Щоб спростити процес вибору необхідного виробу, необхідно звертати увагу на такі критерії:

  • Коли буде встановлене ​​маркування (до або після прокладки проводки). Якщо установка маркування планується на вже готову проводку, необхідно використовувати клейке (самоламінуюче) маркування. В іншому випадку підійде будь-яке. 
  • Товщина позначаючого кабелю. 
  • Умови експлуатації бірки. Необхідно враховувати можливу токсичність середовища, нестабільність кліматичного режиму тощо. 
  • Кількість символів на бірці і спосіб їх нанесення. Можна придбати маркери для кабелю з заздалегідь нанесеною інформацією, а можна надрукувати самостійно. Однак в останньому випадку грає роль тип принтера, яким буде надруковане маркування (матричний, струменевий, лазерний). 

Купити маркери кабельні в Україні ви легко можете в нашому онлайн каталозі. Досить зробити заявку на сайті або зателефонувати менеджерам. Гуртовим покупцям ми пропонуємо найкращі ціни. Робимо доставку з Харкова по всій Україні.

Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції