x
x
Відправити заявку

Замки оптом від виробника

Ринок замків в Україні

З появою у людей потреби обмежувати доступ інших людей до чого-небудь, бере свій початок ринок замково-залізних виробів. Тому питання про те, де купити замки оптом, не перестає бути актуальним.

Сьогодні в нашій країні дуже багато пропозицій, і тому придбати замок опт в Україні досить просто. Однак куди важливіше розібратися, який вид замку вам потрібен, які якості він повинен мати.

Замки розрізняють за областю застосування і за конструктивними особливостями.

Види замків за областю застосування

Побутові замки використовуються у дверях житлових, комерційних і громадських приміщень. В цьому випадку інформація про продаж замків оптом зазвичай цікавить виробників дверей.

Промислові замки встановлюються в дверях металевих шаф, боксів, а також в будь-яких подібних конструкціях, виготовлених з твердого матеріалу. Це такі корпуси:

 • поштові скриньки, 
 • пластикові урни для збору матеріалу, 
 • шафи управління, 
 • щитки освітлювальні, 
 • шафи одежні, 
 • пожежні шафи, 
 • ящики для зберігання файлів, 
 • архівні шафи тощо.

Купити замки оптом можна безпосередньо від виробника – в інтернет-магазині ТОВ «Основа-Маркет». Ми є постачальником таких груп товарів, як промислова фурнітура, електромонтажні вироби та ін.

Види замків за типом конструкцій

Замки побутові

Конструктивно розрізняють наступні замки: 
 • з циліндровим механізмом, 
 • сувальдні, 
 • навісні, 
 • накладні, 
 • кодові.

Всі ці замки можна купити оптом в Харкові, Києві, Одесі, Полтаві, Хмельницькому, Львові та інших містах країни.

Найнадійнішими вважаються замки з циліндровим механізмом, оскільки циліндр з хорошою секретністю складніше відкрити відмичкою або висвердлити.

Найбільш якісні замки виробляють в Німеччині, Австрії, Італії та Фінляндії, зокрема з циліндровими механізмами брендів DOM, EVVA, ABLOY, CISA.

Сувальдний замок поступається за надійністю, тому що його легко відкрити відмичкою, навіть якщо він має 14 сувальд .

Все більшу популярність зараз набирають електронні замки. З усього різноманіття заслуговують на увагу електронні циліндрові механізми, які можна використовувати як автономно, так і в складі мережі замків.

Замки промислові

Компанія ТОВ «Основа-Маркет» пропонує наступні види замків:
 • замки поштові – найбюджетніший сегмент ринку. Це найдешевший замок в Україні, оскільки він може бути виготовлений із пластику. Його ставлять на пожежні шафи та бокси, поштові скриньки, скриньки для лічильників, щитки освітлювальні, розподільні та ін. Вони бувають зі звичайною та підвищеною секретністю. Розраховані на низьку інтенсивність експлуатації. Купити поштові замки RZ в Україні можна в Харкові;
 • замки поворотні притискні зазвичай комплектуються втулкою метелик або трикутник. Їх встановлюють в електрощитах, щитках, панелях управління, корпусах різного технологічного обладнання на залізничному транспорті. У цих замках акцент зроблено на міцності, якої має вистачити для стабільної роботи важких металевих дверей. Краї ригеля трохи вигнуті, щоб притиснути двері при закритті. Їх називають замками на чверть обороту;
 • замки ручки для електрошаф з механізмами тяги і без механізмів. Це конструктивно складніші об'єкти, тому що включають кілька додаткових деталей. Застосовуються у тих випадках, коли необхідно відповідати високим вимогам до безпеки та ступеня захисту від зовнішніх впливів (волога, пил, УФ-випромінювання). Ми підтримуємо повний набір комплектуючих, необхідних таких замкових систем;
 • замки для металевих шаф та ящиків зовні схожі на поштові замки. Однак вони розраховані на інтенсивні умови експлуатації. Встановлюються в місцях з високою прохідністю і високою частотою відкривання: в камерах зберігання речей у супермаркетах, у шафах для одягу в роздягальнях басейнів, фітнес-клубів та ін. Найчастіше виготовлені повністю із металу.

Також у нас представлені замки меблеві, електронні кодові, клямки.

Всі види промислових замків ми підтримуємо на складі в великій кількості, тому купити замки гуртом можливо з терміном поставки з Харкова по Україні 1-2 дні.


Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції