x
x
Відправити заявку

Промислова фурнітура – ​​фурнітура для промислових меблів, обладнання

Промислова фурнітура – це конструктивні елементи, які використовуються у виробництві і збірці промислових меблів з металу, такої як: шафи, шафки, ящики, бокси, панелі, обладнання, електрогенератори, двері, сейфи і т. п.

Якою буває фурнітура для промислових меблів і обладнання

За місцем застосування

Фурнітуру можна розділити на зовнішню і внутрішню.

Так, для металевої шафи:

  • зовнішня фурнітура – це ручки, шильдики, кишені для документів, рим-болти, ніжки регульовані;
  • внутрішня фурнітура – це петлі для дверей, замок, ущільнювач накладної, ущільнювач самоклеючий, всілякі металовироби, які фіксують внутрішні елементи.

За ступенем впливу

Фурнітура для промислового обладнання ділиться на головну і другорядну:

  • головна безпосередньо впливає на якісні характеристики виробу,
  • другорядна включає менш важливі елементи, без яких виріб, у принципі, може функціонувати.

Для електричної шафи головна фурнітура – замок, петлі, ручки.

Так, одним з визначальних показників якості шафи є його ступінь захисту. У свою чергу, вона залежить від ступеня захисту замку. Тобто якщо шафа повинна мати клас IP54, а ми встановимо замок з IP21 як більш дешевий варіант, то тоді і вся шафа отримає захист IP21. У підсумку вона втратить ринкову вартість і привабливість.

Так само важливі й петлі. Якщо двері важать 40 кг, то необхідно поставити такі петлі, які витримають дану вагу. Наприклад, дві петлі з навантаженням до 20 кг на кожну або три петлі з навантаженням до 15 кг на кожну. Якщо встановити більш дешеві аналоги, без урахування допустимої ваги, виріб в цілому, а не тільки двері, швидко вийде з ладу.

До другорядних елементів відносяться шильдики, кишені, ніжки.

ТОВ «Основа-маркет» – провідний оператор ринку промислової фурнітури для електрошаф в Україні. Ми працюємо на ринку вже більше 10 років. Досконало розбираємося в номенклатурі і проблемах своїх клієнтів. Допоможемо зробити вірний вибір необхідної вам продукції.

Прямі поставки промислової фурнітури від виробника

Для виробничого підприємства вкрай важливо співпрацювати з правильними постачальниками. Необхідно вигідно придбати комплектуючі, щоб продукція була конкурентоспроможною.

З цієї точки зору представники дорогих європейських брендів – не самі зручні постачальники. Вони відвантажують якісну промислову фурнітуру, але за високими цінами.

Тому підприємства вважають за краще працювати безпосередньо з виробниками промислової фурнітури.

Де вигідно купити промислову фурнітуру в Україні оптом

В останні роки значно поширився підхід, коли виробництво товарів розміщено на аутсорсингу. Це передбачає контроль якості і можливість випускати товари під своїм брендом або під брендом замовника.

Компанія «Основа-маркет» працює саме за таким принципом. Товари під брендом RZ виробляються для нас на заводах в країнах Європи і Південно-Східної Азії, в тому числі в Туреччині, Польщі, КНР. Ми ретельно вибираємо виробничі потужності і стежимо за всім виробничим процесом. Розміщуємо замовлення там же, де виробляють свою продукцію відомі на вітчизняному ринку європейські бренди.

Ми здійснюємо продаж за найкращими цінами в Україні! Якщо у вас є необхідність в такій продукції, є сумніви в правильності вибору – звертайтеся! Ми безкоштовно проконсультуємо і підберемо саме те, що вам необхідно.

Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції