x
x
Відправити заявку

Наконечники втулкові ізольовані для двох дротів TE

У даній категорії немає товарів.

Наконечники втулкові ізольовані для двох проводів TE підходять для опресовування відразу двох провідників. Це буває необхідно при підключенні кабелів до електроустаткування. 

Вибір того чи іншого коннектора залежить від таких факторів, як перетин проводів, їх кількість, тип апаратури, до якої підводяться кабель тощо. 

Він складається з металевої гільзи (мідь луджена) і пластикової деталі (т. зв. спідниці). Спідниця з полівінілхлориду призначена для ізоляції неопрессованної частини кабелів, а також для того, щоб направити кабелі в саму гільзу, не витративши при цьому багато часу і зусиль. 

Призначення мідних наконечників гільзових НШВІ (2) 

Це надійне з'єднання двох дротів. Самі дроти можуть бути наступних видів: моножільних, для з'єднання яких наконечники не потрібні, і багатожильні, при підключенні яких вони є незамінним помічником. 

На ринку України безліч наконечників втулкових ізольованих, або трубчастих (штирьових). Їх різноманітність обумовлено перш за все площею перетину обтиснених кабелів (може варіюватися від 0,25 до 150 мм кв.). Вони мають маркування, яке виглядає наступним чином: НШВІ N-N1 (2). Буква Н означає слово «наконечник», Ш – штирьовий, В – втулковий, а наявність літери «І» визначає наявність ізоляції відповідно (N – площа перетину використовуваного кабелю, а N1 – довжина тієї частини виробу, на якій немає ізоляції). У разі використання конекторів типу ТЕ для двох провідників маркування набуває цифру 2 в дужках: «(2)». 

Опресовування трубчастих наконечників ізольованих виробляють за допомогою прес-кліщів.

Використання наконечників втулкових ізольованих луджених

типу TE

Для успішної роботи з наконечниками мідними трубчастими слід дотримуватися таких правил. 

  • Необхідно знімати ізоляцію на провідниках на кілька міліметрів більше довжини контактної частини даного вироби. 
  • Обов'язково необхідно враховувати загальну довжину виробу і контактної частини. Якщо купити наконечник штирьовий невідповідної довжини, можна втратити обладнання внаслідок загоряння в місці невірно облаштованого контакту. 
  • Розмір даного виробу повинен відповідати розміру обтиснених кабелів. 
  • Не можна допускати того, щоб окремі проводки виходили за межі ізолюючої оболонки. Нехтування цією порадою може також мати плачевні наслідки, бо в такому випадку можливе виникнення короткого замикання. 

Асортимент наконечників трубчастих під обтиск

в ТОВ «Основа-Маркет» 

У нашому каталозі представлені наконечники втулкові з ізоляцією для двох дротів  від 1,5 до 16 мм 2. Загальна довжина від 14,5 до 31,3 mm. Довжина гільзи від 8 до 14 мм. Кольори спідниці з ПВХ: білий, червоний, чорний, сірий, синій, помаранчевий, коричневий, зелений, бежевий, білий. Розраховані на напругу до 300 В. 

Купити наконечники втулкові ізольовані для двох дротів TE ви легко можете на нашому сайті. Досить зробити заявку або зателефонувати нашому менеджеру. Організуємо швидку доставку по всій Україні зі складу в Харкові.

Одна задача –
декілька варіантів рішень
Швидка відправка замовлення –
в день оплати
Підбір аналогів за заданим конструктивом
Широкий асортимент –
в наявності
Офіційне походження продукції