x
x
Відправити заявку

Про нас

ТОВ «Основа-Маркет» – один з лідерів з поставок промислової фурнітури в Україні. Компанія існує з 2007 року, і за цей час заслужила репутацію надійного, професійного постачальника. 

Наші клієнти – промислові підприємства, торгові мережі, сервісні організації, інші підприємства, які роблять оптові закупівлі продукції для власних потреб, дилери.

Ми маємо в своєму розпорядженні власні виробничі потужності в Україні, Туреччині, Китаї, де виробляємо замки, петлі, ручки, ущільнювачі та іншу фурнітуру для промисловості. Ці продукти представлені на ринку під зареєстрованою торговою маркою RZ. 

Також під замовлення виконуємо поставки високоякісної продукції провідних європейських брендів. Ми є офіційним дилером на території України таких торгових марок, як Industrilas (Швеція), DOM (Італія).

Місія ТОВ «Основа-Маркет»

Допомагати компаніям виробникам у розвитку та відновленні української економіки, створенні робочих місць та представленні нашої країни на міжнародній арені.Чому нам довіряють?

Великий досвід роботи
Спеціалізація по галузях клієнтів
Спеціалізація на постачаннях фурнітури для промисловості
Комплексний підхід до вирішення завдань клієнтів
Високий рівень сервісу
Великий досвід роботи
Маємо досвід роботи на вітчизняному ринку понад 15 років.

Ми точно знаємо, що вам потрібно!

Спеціалізація по галузях клієнтів

Спеціалізуємося на роботі з такими підприємствами.

  • Виробники металевих меблів.
  • Виробники електротехнічного та щитового обладнання.
  • Великі торговельні мережі.
Спеціалізація на постачаннях фурнітури для промисловості
Здійснюємо прямі поставки з заводів промислової фурнітури: замки, петлі, ручки, ущільнювачі, аксесуари до них; електромонтажної фурнітури (стяжки, клеми, шини, ізолятори і т.п.).
Комплексний підхід до вирішення завдань клієнтів
Досвідчені співробітники підберуть рішення спеціально під ваші вимоги, запропонують аналоги, закриють «в одному вікні» всі ваші потреби.
Високий рівень сервісу
  • Забезпечуємо стабільність поставок. Маємо великий сучасний склад, щоб забезпечити наявність асортименту.
  • Компетентні технічні фахівці детально проконсультують вас по телефону, швидко і ввічливо обслужать в офісі і на складі.
  • Цінуємо ваш час: відвантажуємо товар в день оплати. Термін доставки: 2-3 дня. Доставляємо по всій Україні за допомогою служб доставки.
  • Виконуємо поставки під замовлення. Мінімальна партія і терміни поставки обумовлюються.

Кілька цифр

Відгуки

Сертифікати