Перемикачі клавішні рокерні – кнопкові – on-off – двохпозиційні
Перемикачі клавішні, або рокерні – це електромеханічні пристрої невеликого розміру, які використовуються як для з'єднання, так і для і роз'єднання різних електричних схем.
Види перемикачів клавішних
Перемикачі клавішні різняться між собою кількістю самих контактів і способом їх підключення. Існують пристрої, які володіють двома контактами, а також так звані здвоєні вимикачі, де пари електричних контактів з'єднують.
Крім клавішних в Україні представлені кнопкові, тумблерні перемикачі. Принцип їх роботи схожий з клавішними. Кожен вид продукції для електромонтажу має власне електричне позначення, яке відоме кожному досвідченому електрикові.
Також ці пристрої можуть бути з підсвічуванням різного кольору.
Застосування двохпозиційного перемикача
Виріб дозволяє, по-перше, прямо живити електроланцюг. По-друге, воно застосовується як датчик. По-третє, воно може служити для розподілу напруги.
Під час з'єднання клем контакти в схемі замикаються, і електричний струм може вільно проходити через клавішний перемикач. У тому випадку якщо клеми знаходяться у відкритому положенні, електричне коло розмикається, і, відповідно, струм не може проходити через пристрій.
При експлуатації виробу як датчика контролера один з його контактів повинен бути з'єднаний безпосередньо з виводом контролера, який в комп'ютерній програмі позначають входом.
Перш ніж купити в Україні перемикачі клавішні, слід мати на увазі, що під час використання даних пристроїв можуть виникнути деякі труднощі. Одним з головним способів запобігання невизначених станів (0 або 1) є під'єднання виводу даного мікроконтролера за допомогою електричного опору з різними поверхнями (або іншим так званим електропоживним потенціалом).
Електроопір в цьому випадку має універсальне позначення: його прийнято позначати pull- down і pull-up опором (в перекладі з англійської - «опустити» і «підняти» відповідно). У більшості випадків опір резисторів стану pull-up або pull-down може варіюватися від декількох кОм до одного МОм. У разі відкриття перемикача на місці підключення резистора напруга залишиться незмінною. Якщо клавішний перемикач буде закритий, то на вхід буде подано додаткову напругу, оскільки опір самого вимикача буде мізерним, їм навіть можна буде знехтувати. Таким чином, виріб може виступати в якості розподільника напруги.
Купити перемикачі клавішні в Україні ви можете на нашому сайті. Продам гуртом за найкращою ціною. Заходьте! Зробіть заявку на контактній сторінці або телефонуйте нашим менеджерам.