x
x
Відправити заявку

Послуги

Ми надаємо наступні послуги.

1. Поставка за попереднім замовленням виробів від наших партнерів.

- Industrilas (Швеція): можна вибрати виріб з сайту компанії: https://industrilas.com/en-us/product-categories. і потім замовити його через нашого менеджера.

Термін виконання замовлення. 

Від 2-3 робочих днів до 6-8 тижнів, залежно від виду продукту. 

2. Пошук і поставка стандартних продуктів (в рамках напрямку нашої діяльності), які відсутні на сайті і в прайсах. 

Здійснюємо поставку безпосередньо від виробника, тому забезпечуємо найвигідніші ціни. 

Щоб зробити замовлення на такий продукт, необхідно вказати точну специфікацію виробу, обсяг партії та регулярність замовлень. Якщо це буде промислова партія, то ми оформлюємо договір з частковою передоплатою.  

Термін виконання замовлень. 

Якщо це виріб вітчизняного виробника -  від 1 тижня до 1 місяця. 

Якщо це виріб від закордонного постачальника - від 3 до 4 місяців.  

3.  Виготовлення продуктів на замовлення (в рамках напрямку нашої діяльності)

У разі розміщення через нас замовлення на продукцію, ми можемо надати додаткові послуги з оформлення та комплектації такої продукції:

- фарбування в бажані кольори RAL,

- нанесення логотипу замовника,

- замовлений ступінь захисту IP.

4. Збірка та комплектація на замовлення.

Приклад. На сайті вказаний замок з прямим ригелем. А вам потрібен замок з кривим ригелем. -  Можемо зробити комплектацію з  іншим ригелем іншої конфігурації, з числа наявних в наявності. 

5. Підбір аналогів виробів за фото або кресленням. 

Підберемо аналог з нашого асортименту або запропонуємо інші вироби. Аналоги максимально відповідають кресленням, але можуть відрізнятися за матеріалом, кольором (покриттям) або країною походження. 

У разі відсутності аналогів запропонуємо продукти, найбільш близькі до вимог клієнта. 

6. Безкоштовні технічні консультації щодо вибору конкретних виробів і щодо комплексного вирішення проблеми клієнта.  

7. Відправка зразків.

Питання – відповіді щодо послуг

Як організована у вас робота з постачання виробів з-за кордону? 

Процес постачання включає кілька етапів: пошук і оцінка постачальника; розміщення замовлення; організація і контроль логістики; зберігання продукції. Ці етапи самі по собі мають специфіку. До того ж додається необхідність вести переговори іноземною мовою. Плюс з усіх цих питань необхідно мати фахівців відповідної кваліфікації.   

Більш детально регламент роботи з закордонними постачальниками описаний тут. Ми маємо тривалий досвід роботи з ЗЕД (понад 15 років) і всі необхідні компетенції. Тому робота з нами з питань постачання продукції з-за кордону забезпечує наших клієнтів цілим рядом переваг.   

Чи надаєте ви послуги з демонстрації фурнітури на об'єкті замовника?

Ні. Всі можливі інформаційні матеріали розміщені на сайті: опис з областю застосування і перевагами, технічні характеристики, креслення, CAD файли, інструкції по встановленню складних об'єктів. У виняткових випадках робимо відео або замовляємо додаткові матеріали у постачальника. Вважаємо, що цього достатньо для розуміння принципів роботи скобяної продукції. 

На яких умовах ви надаєте зразки? Як замовити безкоштовний зразок?

На групи швидкооборотних продуктів надаємо безкоштовні зразки. Доставка за ваш рахунок.

На більш дорогу продукцію при замовленні зразків робимо спецціну. Доставка за ваш рахунок.

Щоб оформити замовлення на зразок, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Ви кажете, що виконуєте прямі поставки від виробника. – Хто ці виробники? Як ви їх відбираєте для співпраці? 

Продукцію під торговою маркою RZ виготовляють на заводах України, Китаю, Туреччини. У деяких випадках це ті ж виробництва, де розміщені замовлення відомих у нашій галузі світових брендів. 

Незважаючи на це, ми постійно моніторимо виробничу сферу нашої діяльності, шукаємо більш вигідні умови, ведемо переговори про можливість виробництва нової номенклатури. Відбираємо для співпраці компанії, продукція яких відповідає міжнародним стандартам (детальніше про ГОСТи в  галузі промислової фурнітури див. у статті). Зазвичай перед укладенням договору з новим постачальником наш представник особисто відвідує виробництво, щоб побачити цю відповідність на власні очі.

Чи надаєте ви послуги з установки промислової та дверної фурнітури?

Ні. 

Якщо вас цікавлять наші послуги, заповніть і надішліть форму зворотного зв'язку. 

Зворотній зв'язок